Profil společnosti

Společnost Tango, spol. s r.o., provozovatel internetové prezentace Odposlechy.com a Lokátory.cz, se specializuje na oblast bezpečnostních technologií zaměřených na získávání a ochranu informací od roku 1999. Společnost má vedoucí postavení v České republice a její význam rychle roste také v ostatních zemích Evropské unie.

Motto - Veškerá rozhodnutí závisí na informacích. Pomáháme je získat i chránit.

Mise

Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme bezpečnostní produkty a služby, které pomáhají odhalit krádeže, podvody, vydírání, zpronevěru, týrání, nebo ochránit majetek, duševní vlastnictví a další významné zájmy a hodnoty.

Klíčové hodnoty

Zpřístupňujeme a poskytujeme kvalitní, moderní, spolehlivé bezpečnostní technologie a služby.

Náš tým

Tým společnosti Tango se skládá z profesionálů, kteří klientům vždy pomohou najít nejlepší řešení individuálních potřeb.

Odborný personál vývojového oddělení neustále sleduje nové trendy a vyvíjí odpovídající moderní technologie s cílem poskytovat našim klientům to nejlepší. K tomuto významně přispívá spolupráce se zahraničními partnery.

Velký důraz je kladen také na pracovníky obchodního oddělení, kteří přichází do styku s klienty nejčastěji, tak aby byl vždy zajištěn kompletní servis a plná technická podpora na maximální úrovni.

Významní zákazníci

Mezi nejčastější zákazníky patří specializované útvary ozbrojených složek, detektivní a bezpečnostní agentury, advokátní kanceláře, bezpečnostní oddělení a majitelé velkých a středních firem, podnikatelé a v neposlední řadě také soukromá klientela.

Vzhledem k charakteru nabízených produktů a služeb společnost Tango neposkytuje konkrétní reference.

Příbuzné aktivity

Společnost Tango je provozovatelem satelitního systému Lokátory.cz. Jedná se o jeden z nejmodernějších systémů pro sledování, správu a zabezpečení dopravních prostředků. Systém dále umožňuje speciální aplikace určené především pro bezpečnostní sektor. V současné době je do systému Lokátory.cz připojeno několik tisíc vozidel.